Wiosna niebawem. Czas pomyśleć o zmianach? Nie! To świetny czas na zmiany, a nie tylko o myślenie o nich! Zapraszamy Was 19 marca (sobota) do Warszawy, gdzie odbędzie się inspirująca konferencja „Strefa Zmian – życie zawodowe”. Konferencja organizowana jest z inicjatywy socjolożki Jadwigi Korzeniewskiej (Laboratorium Zmieniacza) oraz psychologa Igora Rotberga (Psychologia Współczesna). Skierowana jest zarówno do osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, właścicieli mikrofirm, a także freelancerów. 

 

Sokowirówka jest Partnerem wydarzenia i będzie motywować Was wprost ze Strefy Inspiracji!

Ideą przyświecającą konferencji jest przedstawienie uczestnikom wachlarza możliwości wprowadzania zmian dotyczących ich życia zawodowego. Konferencja podzielona będzie zatem na trzy strefy tematyczne: Strefę „Etat”, Strefę „Własny biznes” oraz Strefę „Inspiracje”. W każdej ze stref jednocześnie odbywać się będę wykłady oraz prelekcje zaproszonych gości. Dodatkowo w oddzielnej strefie będą znajdować się stanowiska Wystawców, których usługi i produkty powiązane będą z tematem konferencji.

Zależy nam na tym, by uczestnicy spędzili ten czas
aktywnie, czerpiąc inspiracje i zdobywając wiedzę, dzięki którym będą mogli
świadomie kreować swoje życie zawodowe.
– mówi Jadwiga Korzeniewska

Poprzez trzy strefy tematyczne dajemy uczestnikom
możliwość świadomego wyboru prelekcji, których wysłuchają, spośród blisko 20
wystąpień, jakie odbędą się tego dnia we wszystkich strefach łącznie. Oznacza
to, że każdy uczestnik konferencji uszyje program na miarę swoich potrzeb.

dodaje Igor Rotberg

Wśród prelekcji znajdą się takie tematy, jak career paterns (wzorce kariery), pułapki rozmów kwalifikacyjnych, kreowanie marki osobistej poprzez media społecznościowe, łączenie pracy etatowej z własną działalnością,
zarabianie na pasjobiznesie, sprzedaż relacyjna, pozyskiwanie zleceń on-line, zarządzanie sobą w czasie oraz crowdfunding jako źródło finansowania firmy
. W Strefie „Inspiracji” będzie można także posłuchać historii „z życia wziętych”, gdzie swoimi doświadczeniami dzielić się będą m.in. Jaro Bieniecki (Runmageddon), Ewa Maria Hordejuk (Music School) i Krzysztof Bożek (Krowarzywa).

My też pojawimy się w Strefie Inspiracji!

Opowiemy Wam historię Sokowirówki „zza kulis” i udowodnimy, że nic nie stoi na przeszkodzie tym, którzy chcą osiągnąć sukces! A jak już opowiemy i zmotywujemy Was do działania, będziecie mogli poczęstować się i naładować energetycznie jednym z naszych świeżo wyciskanych soków, lemoniadą lub smoothies!

Szczegółowy
program wydarzenia i bilety dostępne tu: 

KLIKAM, WCHODZĘ, CZYTAM, WIEM!

Dołącz do
wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco:

KLIKAM, DOŁĄCZAM I ŚLEDZĘ