O Sokowirówce

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak smakuje kolor zielony? A żółty albo czerwony? Czy wiedziałeś, że ciemno – zielony charakteryzuje ciekawa, lekko orzechowa nuta, a pomarańczowy to synonim słodyczy? Czy spodziewałbyś się, że rudy smakuje gruszką i jabłkiem, a najlepsze pomarańcze na sok mają zazwyczaj brzydką, chropowatą skórkę?

My każdego dnia, na nowo odkrywamy niezwykłe właściwości świeżych owoców i warzyw. Wyciskamy, mieszamy, blendujemy… Chcesz się dowiedzieć dlaczego to robimy?

Zdradzimy Ci sekret naszej wyjątkowości.

Jest środek lata. Na zegarze wybiło południe w upalną niedzielę, która przypełzła niczym zło konieczne po sobotniej imprezie. Powietrze parzy, kurz z asfaltu drapie w zaschnięte gardło, a mózg eksploduje wraz z każdym uderzeniem kościelnego dzwonu. Jedyne o czym marzysz to lemoniada. Zimna lemoniada. Delikatnie gazowana, wypełniona orzeźwiającym smakiem cytrusów. Podchodzisz do uśmiechniętej blondynki za barem i pytasz:

– Z czego ta lemoniada?

– Z koncentratu. Z koncentratu z cytryn, proszę Pana – pada odpowiedź z rozpromienionych ust dziewczyny.

I żyć… to znaczy pić się odechciewa…

A teraz przenieśmy się nad Wisłę.

Festiwal Food Trucków. Jeden z pierwszych w Warszawie, dawno, dawno temu. Kilkanaście wozów z super jedzeniem. Jakościowo i smakowo kulinarny wypas. Najwyższe standardy, autorskie, wyśmienite receptury.

– Mamo pić! Pić! Pić! Pić! Daaaaaaajjjj pić! – słyszysz płaczliwą rozpacz dziecka w momencie, kiedy właśnie zatopiłaś zęby w soczystej wołowinie Angus

– Poczekaj kochanie, zaraz coś kupię – przechodzisz między food truckami i szukasz… cola, gazowana oranżada, dziwny wynalazek nr 1, dziwny wynalazek nr 2… o jest! Sok w butelce! Uradowana bierzesz, odwracasz i czytasz etykietę: cukier, syrop glukozowo – fruktozowy, fruktoza…

Ostatecznie kupujesz wodę i zrezygnowana odchodzisz.

Czy już domyślasz się jak stworzyliśmy własną markę i dlaczego powstały nasze produkty? Podpowiemy: koncepcja pojawiła się z potrzeby zachowania stu procentowo zdrowych standardów i zapewnienia klientom gwarancji najwyższej jakości. Bo sami szukaliśmy wzorowej klasy soków. Bo sami chcieliśmy czuć w nich smak wyłącznie świeżych owoców i warzyw. Bez zbędnych wypełniaczy.

Tworzymy połączenia warte zapamiętania i smaki warte odtworzenia dlatego…

Prowadzimy BLOG

i PRZEPIŚNIK. Chcemy dzielić się z Tobą naszymi pomysłami na pyszne, świeże soki, koktajle i smoothies, dlatego pamiętaj: masz moc w swoich rękach (i blenderze), a my dajemy gotowe receptury! Już dziś wejdź na bloga, znajdź interesujący Cię przepis i zaskocz przyjaciół, znajomych, rodzinę porządną porcją zdrowia w szklance!

A jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego koktajle z kiwi szybko stają się gorzkie, poznać Sokowirówkę od kuchni, albo sprawdzić, gdzie aktualnie jesteśmy i dla kogo wyciskamy – wpadnij na naszego Facebooka i polub nasz Fanpage