Założenia i technologia

Food Truck Sokowirówka to zrewitalizowany Volkswagen Transporter T3 tzw. pocztowiec. To samochód z duszą i własną, wyjątkową historią. Dawno temu, w Niemczech dostarczał listy, potem w Polsce długo służył jako typowy transportowiec, a ostatni właściciel woził w nim węgiel i ogrzewał piecem – kozą. Kiedy wydawało się, że to końcowe chwile przed zezłomowaniem, trafił w nasze ręce i tak z Pomorza przyjechał o własnych siłach do Warszawy. Tu został naprawiony i odnowiony. Zyskał nowe życie w ramach jednej z idei food truckowania – rewitalizacji starych samochodów. Zgodnie z założeniami specjalistycznego, fachowego projektu został przystosowany do produkcji soków, koktajli i smoothies.

Nowoczesne rozwiązania w starym samochodzie sprawiają, że sylwetką i stylistyką zachował swój kultowy wygląd, wewnątrz natomiast jest profesjonalnie wyposażonym pojazdem gastronomicznym.

Oryginalna grafika i kolorystyka zapewnia Sokowirówce niepowtarzalny charakter i jedyny w swoim rodzaju styl. Niebanalny design przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i co najważniejsze, wywołuje uśmiech naszych klientów.